מדריך אתר ושאלות נפוצות

Dice13 זו הפלטפורמה לקניית סניקרס וסטריט וור הראשונה והגדולה בארץ.

מוכרים מהארץ מעלים מוצרים למרקט, לאחר רכישת המוצר מתבצע תהליך אימות ובדיקת מקוריות על ידי הצוות של Dice13. לאחר הבדיקה המקיפה, המוצר נשלח לקונה.

נכנסים לאופציית "מכירת מוצר" ושם בוחרים מוצר מתוך מאגר קיים אותו אתם מעוניינים למכור.יש למלא את כל הפרטים על המוצר על פי הקטגוריות. לאחר השלמת התהליך ייתקבל מייל למוכר\ת מצוות DICE13 על קליטת המוצר במערכת, וכשהמוצר יימכר צוות DICE13 ייצור איתכם קשר לגבי תיאום משלוח ואופן העברת התשלום למוכר\ת.

התשלום בעבור רכישת מוצרים באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי. האתר מכבד את כל סוגי כרטיסי האשראי הישראלים, ויזה, ישראכארט, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס. ניתן לרכוש מוצרים באתר בתשלומים (עד 12 תשלומים).

כל המוצרים באתר מקוריים לחלוטין ועוברים תהליך בדיקת מקוריות על ידי צוות האתר. אנחנו עושים בדיקת לג’יט צ’ק קפדני לכל מוצר על מנת למנוע זיופים.

זמן אספקת המוצר הוא עד 14 ימי עסקים מיום רכישתו לכל הארץ.

המחירים של המוצרים באתר נקבעים על פי מחירי השוק בארץ ובעולם.לכל מוצר בהתאם למידה יש את המחיר שלו.

  • במידה והמוצר לא עבר את בדיקת המקוריות של צוות האתר, הקונה לא יחויב. במידה והקונה כן חויב, הוא יקבל החזר מלא על הקנייה.
  • במידה והמוצר לא עבר את בדיקת המקוריות של צוות האתר, המוכר יקבל את המוצר בחזרה. בנוסף לצוות האתר יש את האפשרות להסיר את המשתמש מפרסום מוצרים באתר ותישקל גם חסימתו לתמיד.

כל המוצרים העומדים למכירה במרקט פלייס הינם של אנשים פרטיים ברחבי הארץ.

יש לך עוד שאלות?
שלח לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!