תנאי שימוש, מדיניות ותקנון האתר dice13.co.il

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

 1. קדימון
  אתר “dice13.co.il” (להלן “האתר”/”dice13”) הוא אתר המשתמש כאתר (מרקט פלייס וסביבת מסחר) ייצוגי עבור “dice13” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. תנאי השימוש באתר נוצרו על מנת להסדיר את תנאי הגלישה והשימוש באתר ולכל שאלה יש לפנות לאתר על ידי דף צור הקשר באתר.
  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 2. קניין רוחני
  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר dice13.co.il ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מהאתר.
  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 3. תוכן האתר
  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של dice13.co.il ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר dice13 .
 5. שימוש בקבצי  cookies – “קוקיז”
  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 6. פרסומות באתר
  הפרסומות הנמצאות באתר מנוהלות על ידי חברה צד שלישית והאתר (dice13) אינו אחראי על תכנם או כל תוצאה של יצירת אינדיקציה עם הפרסומות. חברת הפרסום עלולה להשתמש בקבצי הקוקיז שלך על מנת להנגיש מודעות רלוונטיות ולהשתמש בפרטיך. על מנת לבטל את שימושם בקוקיז שלך יש לעשות זאת על  ידי הגדרת הגדרות מתאימות.
 7. מכירות באתר
  האתר אינו אחראי על המוצרים המפורסמים בו על ידי מוכרים וספקים שונים באזור הסחר (המרקט פלייס) ובכלל באתר אלא אם כן צוין במוצר אחרת. האתר לא ייקח אחריות על מכירות, קניות, פגיעות וכל תוצאה של אינטרקציה עם מוכר או עם מוצר אשר מפורסם באתר dice13 . יש לעיין בתקנון המוכר הרלוונטי לפניי קניה דרך האתר. יצירת קשר או אינטרקציה עם כל אדם מחוץ או דרך האתר אינה תחת אחריות האתר dice13 והאתר לא יישא בתוצאות שיגמרו עקב כך.
 8. איזור שיפוט
  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
 9. שימוש באתר
  בשימושך באתר אתה מאשר את כל פרטי התקנון של האתר. אנו ממליצים לקרוא אותו לפניי השימוש באתר. במידה ואינך מסכים לתקנון, הפסק מיד את שימושך באתר.
 10. שירותים באתר
  שירותי פרסומות, מכירה ועוד אשר מנוהלים על ידי חברה צד ג’ יהיו תחת אחריות המפרסם בלבד. האתר לא ייקח אחריות על אינטרקציה עם פרסומים באתר של מכירות, פרסומות ועוד אשר אינם צוינו במפורש בעמוד המוצר ובתקנון שהינם מנוהלים על ידי האתר. לינקים, קישורים חיצוניים וכדומה הינם בהמלצה בלבד והאתר לא ייקח עליהם אחריות מחוץ לאתר או על אינטרקציה איתם וכיוצא מאותה אינטרקציה.
 11. בשימוש באתר הינך מתחייב לא להעתיק ו/או לשכפל ו/או לעדכן ו/או להפיץ ו/או לפרסם ברבים תוכן בעל זכויות יוצרים או תוכן הנמצא באתר. הינך מתחייב לפעול על פי הדין במדינת ישראל בשימוש באתר.
 12. הנהלת האתר אינה מתחייבת לתפעול שוטף של האתר במתכונתו ושומרת לעצמה את הזכות להפסיק ו/או לשנות את השימוש באתר על פי רצונה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון או התוכן שבו על פי רצונה. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להוריד ו/או לא לאשר פרטי מכירה ו/או מוכרים ו/או תוכן באתר על פי ראות עיניה ורצונה בכל עת.
 13. במציאת תוכן הפוגע ו/או עובר על התקנון של האתר יש לפנות לאתר דרך דף צור הקשר.
 14. האתר מציע שירותים שונים באתר בתשלום
  שירות הקפצת ליסט/מודעה , שירות אשר יקדם את מוצר המוכר לראש הקולקציה של מכירת המוצר. שירות הוספת המוצר הנמכר לקולקציית ” הנבחרים של דייס”- שירות פרסום פרמיום , שירות אשר יוסיף מוצר ו/או מודעה לקולקצייה מיוחדת לכך באתר. על שירותים אלו אין כל החזר כספי ו/או ביטולים ו/או החזרות . יש לבחון בתבונה לפניי רכישת השירות.
 15. זאת ועוד לצורך הבהרת הנושא, החברה אינה אחראית למוצרים בלוח המודעות (המרקט פלייס) באתר וכן לתוצאות הנובעות מרכישות או פניות עקב מודעות או פרסומים באתר. לכל שאלה או עניין חסר שלא נמצאה לא תשובה יש ליצור קשר עם החברה דרך עמוד צור הקשר באתר.