מי אנחנו - DICE13

 

כמו בכל עולם אחר שאנחנו מכירים, כמו ספורט, חדשות, ביטחון, אוכל וכו', עולם הסניקרס פתוח לכל בן אדם שרוצה ומתעניין בו. הדבר המרכזי שקיים בעולם הזה, הוא הביקוש הגדול. זה גורם – כמו בכל תחום אחר – לעליית מחירים ואי השגת המוצרים והמטרות שלך שבעולם הזה. הדרך הנוחה והשימושית ביותר לכל אחד היא פשוט השגת הממשק הנוח והטוב ביותר ופשוט להשתמש בו.

 

בגלל זה – סטוק אקס היא הגדולה בעולם בתחום הסניקרס. עוד דוגמאות שתבינו – אמזון ואיביי בקמעונאות, אפל בסמארטפון, פייסבוק כרשת חברתית, גוגל כמנוע חיפוש או יוטיוב להעלאת וצפיית תכני וידאו. כל אחת מן הדוגמאות מיוחדת בדרך שלה. בעצם, לכל אחת יש את המוצר או המוצרים שלה שלא נראו כמוהן לפני. אנחנו משתמשים בפלטפורמות האלה באופן יומיומי, כי זה מה שאנחנו אוהבים – נוחות, מהירות ושאנחנו תמיד נדע מה אנחנו מקבלים.

 

אצלנו בדייס, תמיד תדעו מה אתם מקבלים. המרקט פלייס הראשון והגדול בארץ לסניקרס ומוצרי סטריט וור. בשום מקום אחר לא תוכלו לחפש ולקנות את מה שמותאם לכם – על פי דגם, מידה, חברה וגם בחיפוש חופשי. גם למוכר – תמיד תוכל למכור את המוצרים שלך באופן הכי נוח שיש. אנחנו נדאג להכל.

 

העולם והתחום שעליו מדובר שווה המון כסף. אבל מעבר לכסף, זה תרבות שלמה של אנשים שאוהבים אופנה, מחוברים לסיפורים והאנשים מאחורי אותם מוצרים וכאלה שרוצים להיות חלק. כולנו רוצים להיות חלק ממשהו גדול שתמיד מתקדם וזז. השינויים הרבים גורמים לכולנו לרצות עוד ולהצליח במה שאנחנו חושקים. בין אם זה תחביב, בין אם זה אוסף או אפילו קריירה.

 

האייקוניות הגדולה סביב סניקרס מגיעה ומחלחלת לכל תחומי התרבות הגדולים בעולם. ספורט, מוזיקה, טלוויזיה, אינטרנט. רק עניין של זמן שזה כבר יגיע לכל אחד אחד. אולי לא תהיה חייב להיות חלק או לאהוב, אבל תהיה חשוף לזה במאה אחוזים, ולא תוכל להגיד שלא ידעת או לא שמעת על זה.

 

נחזור לדייס, כאן אנחנו נותנים לכם את הבמה להתקדם ולהיות חלק. להרגיש את תהליך הקנייה והמכירה, בלי שיגידו לכם מה נכון או לא. תהליך טהור ואמיתי.

 

כאן בדייס, תהנה לא רק בתהליך מכירה וקנייה, אלא גם מתכנים, מאמרים ומושגים שיתנו לך את הבמה לתחום הגדול הזה, שתמיד תוכל להיות מעודכן ולהרגיש חלק ממשהו ענק – שגם פה בארץ אנחנו יודעים כמה זה צומח.